Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky aprtament 1+1 në katin e parë me 64 m2 sipërfaqe

Share

Ndodhet në lagjen Dobrovë dhe është me fasadë të rregulluar.

Eshte e mobiluar per momentin dhe shitet e tille, ka nje siperfaqe prej 64 m2.

????Kjo pronë ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 35 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ky apartament te gjere ku ndodhet edhe kuzhina

Ky apartament ka nje dhome gjumi te madhe per nga siperfaqja, e cila ka dhe dritare

Dhoma e ndjenjes eshte e mobiluar, edhe ajo ka dritare.

Tualeti edhe pse ndoshta duke i vogel por ka nje mundesi zgjerimi te cilen do shpjegohet pasi ta shikoni nga afer.

????Kjo pronë ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 35 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Një kafe nga ju!

Back to top button