Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 3+1 në lagjen Dobrovë, Peshkopi

Share

Apartament ne shitje ne rrugen e shkolles Irfan Hajrullai ne lagjen Dobrove

Hyrja  ka nje siperfaqe te brendshme prej 91 m2 e cila , ndodhet ne katin e trete, organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me  kuzhine, dy dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet.
Pozicioni i apartamentit e ben te favorshem edhe pasi ka pamje nga rruga kryesore.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Orientim veri – lindje
Vendndodhja e baneses ka akses te lehte ne rrugen dhe dalje te shpejte ne lagjen Dobrove.
Prona eshte e pajisur me certifikate  te rregullt pronesie.

Kontaktoni me pronarine e shtepise per cdo informacion tjeter +355 686506997 si numer  dhe (WhatsApp)

Cmimi: 60 milion leke (te vjetra)

Foto nga sallloni

Foto nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina

Dhome pritje ose private

Dhome private

Dhome gjumi nr 1

Dhome gjumi nr 2

DCIM100GOPROGOPR0100.JPG

Foto nga tualeti

Rruga e shkolles Irfan Hajrullahi ne Dobrove, Peshkopi

Kontaktoni me pronarine e shtepise per cdo informacion tjeter +355 686506997 si numer  dhe (WhatsApp)

Cmimi: 60 milion leke (te vjetra)

 

Një kafe nga ju!

Back to top button