Dibra MarketingPërditshmëriReklameShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 1+1 në katin e parë, lagja Dobrovë

Share

Ky apartament ndodhet ne katin e pare te nje pallati ku sapo i eshte perfunduar edhe fasada, me lulishte perpara, prane shkolles 9 vjeçare te lagjes Dobrovë/Peshkopi

Eshte nje apartament qe sapo i jane mbaruar te gjitha punimet dhe eshte pothuajse i ri fare.

Ky apartament ka nje siperfaqe 70 m2 .

????Kjo prone ka nje cmim prej 40.000 euro por ju mund te kontaktoni me pronarin ne kete numer +355 69 203 0770   ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Sic e shikoni ne foto eshte 1+1 ku keni dhe nje kuzhine ne sallon e cila eshte e sapo mbaruar.

    

 

Tauletin e ka shume te gjere dhe me dritare per ajrim.

Ndodhet prane shkolles 9- vjeçare ne lagjen Dobrove, ku ka vend dhe per te parkuar makinen.

Adresa ne google map:

Back to top button