Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 1+1 në Dobrovë/Peshkopi

Share

Eshte nje aparatament 1+1 ne lagjen Dobrove, ndodhen ne katin e pestë te nje pallati qe sapo i ka mbaruar fasada.

Ka nje siperfaqe diku tek 60 m2 dhe sic e shikoni ne foto nuk ka asnje gje mangut.

Kjo hyrje ka dy çmime te fundit:

1- E pamobiluar 30.000  euro

2 – E mobiluar 35.000 euro

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ne foto eshte dera kryesore dhe salloni qe ben ndarjen nga dhona e ndenjes dhe kuzhina tek dhoma e gjumit dhe banjo.

Ka nje sallon shume te mirembajtur dhe sistemuar.

Kjo eshte nje foto nga banjo e ketij apartamenti.

Ja dhe disa foto nga dhoma e ndenjes e cila ka nje nje mobilim modern, me nje kuzhine te plote dhe cilesi maksimale.

Kjo eshte dhoma e gjumit ku sic e shikoni duket bukur.

Ky apartament ka dhe nje ballkon i cili ka dhe nje kuzhine te vogel.

Pallatit së fundmi i është bërë veshje për rritjen e efiçensës energjitike me sistem termik dhe akustik ku i janë ndërruar dhe dritaret.

Poashtu keni dhe vendin e caktuar per druret e zjarit ne shkallen e ketij apartament.

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Back to top button