Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private në lagjen Dobrovë/Peshkopi

Ja vlen!

Kjo eshte nje shtepi  private dy kateshe, jo e mobiluar dhe ndodhet ne prane rruges jryesore ne lagjen Dobrovë/Peshkopi

Eshte me dokumenta te regullta pronesie, kjo ndertese ka nje siperfaqe ne tortal eshte 170 m2  dhe me nje truall qe ka siperfaqe prej 270 m2.

????Kjo ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 80.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Mundesite e zhvillimit te ndonje ide biznesi pervec shtepi private eshte edhe ajo si: Bujtinë, restorant, hotel ose hostel dhe Airbnb mund te zhvillohen pasiqe ka dhe hapsire te mjaftueshme edhe per parking i cili mund te shfrytezohet edhe per kamping ne fushen e turizmit.

Adresa: Ne rrugen kryesore ne lagjen Dobrove/Peshkopi

????Kjo ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 80.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

Back to top button