Biznese ne ShitjeDibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet kjo pronë ambjent biznesi në Peshkopi

Share

Ne qytetin e Peshkopise, pikerisht perballe shkolles profesionale Nazmi Rushiti, direkt perballe supermarket “Berti”, ndodhet ky ambjent ne shitje i cili ka qene bar kafe por mund te behet cdo lloj ide etjeter biznesi,ka nje cmim prej 130 .000 euro.

Eshte nje zone me shume klientele te momentit sepse ka shume aktivitete tjera plotesuese qe kane nevoje dhe per iden tuaj te biznesit.

Kontaktoni me Adriatik Sula si agjent i kesaj prone ku mund te realizoni nje takim.

Ne kete numer cel: +355682415000

  

Adresa . Afer shkolles profesionale Nazmi Rushiti

Adresa ne google map:

 

Back to top button