Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet apartament i mobiluar , 2+1 me siperfaqe 68 m2, në lagjen Kamen

Share

Nese jeni ne kerkim te nje apartamenti 2+1 ne qytetin e Peshkopise, ku ajo qe perqendroheni me shume eshte siperfaqja, kjo eshte nje hyrje ne nje pallat ne lagjen Kamen, ne katin e 5-te me nje siperfaqe me 68 m2.

Ky apartament eshte i mobiluar , shitet i tille dhe eshte pothuajse i pabanuar pas punimeve te kryera te cilat per hir te se vertetes jane shume cilesore.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 47 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Foto nga salloni i ketij apartamenti

Kjo eshte nje dhome ndenje e cila eshte edhe me nje ballkon.

Dhoma e ndenjes dhe kuzhina, te mobiluara.

Foto nga dhoma e gjumit e cila edhe kjo eshte e gjitha e mobiluar.

Ka nje tualet shume cilesor ku sic e shikoni eshte me dritare per aspirim me siperfaqe.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 47 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa: Ndohet ne lagjen Kamen , kati i peste.

Një kafe nga ju!

Back to top button