Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet apartament 120 m2, 3+1 në Dobrovë

Share

Shitet ky apartament 3+1 ne lagjen Dobrove te qytetit te Peshkopise, ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte me dokumenta te regullta.
Kjo prone shitet e dhe e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 70 milion leke (te vjetra), ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.
Ky apartament ka nje salloj shume te hapur i cili eshte i koordinuar me 4 dhoma

Ne foto jane dy dhomat e para sa te fytesh ne te majte te ketij apartamenti.


Ka nje banjo me nje hapsire vertete te madhe, dy nga dhomat e ketij apartamente jane dhe me ballkon.

Kjo eshte dhome pritje ku sic e shikoni eshte e madhe dhe e bukur.


Kjo eshte nje tjeter dhome e cila ka dhe kuzhinen brenda


Adresa pak metra poshte shkolles nentecjecare te lagjes Dobrove
Kjo prone shitet e dhe e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 70 milion leke (te vjetra), ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

Back to top button