Aktualitet dhe Lajme

Sherr mes të miturve në Tiranë, shoqërohen në polici në praninë e prindërve

Share

Dy të mitur 16-vjeçar, janë konfliktuar me grushte me dy bashkëmoshatarë të tyre në Rrugën e Durrësit në Tiranë.

Palët e përfshira janë shoqëruar në komisariat, në praninë e prindërve, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button