Aktualitet dhe Lajme

Sërish probleme për pasagjerët shqiptarë, Wizz Air anulon fluturimin Tiranë-Barcelonë

Share

Sërish probleme për pasagjerët shqiptarë që udhëtojnë me kompaninë ajrore Wizz Air.

Kjo kompani ka anuluar këtë të premte fluturimin Tiranë-Barcelonë, planifikuar për në orën 20:00.

Fillimisht Wizz Air lajmëroi shtyrjen me 5 orë të fluturimit, por më pas e anuloi farë atë, duke e caktuar fluturimin gjatë mesditës së të shtunës.

Kompania ajrore nuk ka bërë të ditur asnjë arsye për këtë skandal të radhës, ndërsa asnjë përgjegjësi nuk është marrë për shpenzimet e pasagjerëve dhe anulimin e planeve të tyre.a.m./Klan News


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button