Aktualitet dhe Lajme

Rritet tensioni para Bashkisë Tiranë, hidhet sërish molòtòv

Share

Tensionohet sërish situata para Bashkisë Tiranë.

Protestuesit hedhin sërish molotov drejt godinës dhe tentojnë të thyejnë gardhin rrethues, i cili edhe këtë radhë ka përforcues.

Protestuesit kanë lidhur një litar të gjatë me anë të të cilit tentojnë të shembin gardhin, ndërkohë që disa të tjerë po e tërheqin me duar.

Pas gardhit rrethues gjendet kordoni i forcave policore, i cili është zëvendësuar tashmë nga efektivët e FNSH dhe Shqiponja.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button