Aktualitet dhe Lajme

Rama uron besimtarët: Gëzuar festën e Sulltan Nevruzit

Share

Përmes një video në llogarinë e tij në “Facebook”, kryeministri i vendit Edi Rama, ka uruar qytetarët për festën me një pasazh panoramik nga Kurora e Malit Sevaster në Selenicë.

Postimi i Ramës:

“Mirëmëngjes dhe nga Kurora e Malit Sevaster në Selenicë, ju uroj gëzuar festën e Sulltan Nevruzit’, shkruan Rama përbri videos së postuar në “Facebook”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button