Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriPolitikë

Rama thirrje qytetarëve: Më pyesni në Facebook, kemi shumë për të folur

Share

Kryeministri Edi Rama do t’i rikthehet komunikimit me qytetarët nëpërmjet platformave online.

Shefi i qeverisë ka njoftuar se nesër ne orën 11:00 do të jetë drejtpërdrejt në Facebook dhe Instagram.

Rama thotë se ka kaq shumë gjëra për të folur, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që t’i dërgojnë pyetje.

 

“Çdo pyetje është e mirëseardhur????”, shkruan Rama në postimin e tij

Back to top button