Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Rama e nis ditën me lajmin e mirë: Vijnë përgjithmonë dokumentet mbi Shqipërinë dhe shqiptarët nga arkivat perandorake të Stambollit

Share

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke dhënë një lajm të mirë për shqiptarët.

Përmes një postimi në “Facebook”, Rama bën me dije se në vendin tonë kanë ardhur të gjitha dokumentet për Shqipëriënë dhe shqiptarët nga arkivat perandorake të Stambollit.

Postimi i Ramës:

“MIRËMËNGJES

dhe me lajmin e bukur të ardhjes përgjithmonë në vendin tonë, të të gjitha dokumenteve mbi Shqipërinë dhe shqiptarët nga arkivat perandorake të Stambollit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krah videos.

Një kafe nga ju!

Back to top button