Bare dhe RestoranteDibër të MadheKulinari dhe ArtizanaleLOKALEPërditshmëriPiceri & Fast FoodReklameVisit Diber

“Queen Fast Food” në Dibër të Madhe

Shijo ushqimet qe gatuhen sic duhet dhe me pasion.

Share

Sa herë na shkon nepsi për ushqim Fast-Food në Diber te Madhe, është e pamundur të mos na vijë ndërmend emri i Queen Fast Food  . E krijuar  qe ne vitin 2009, ky fast food ka kaluar limitet e testimit ne treg dhe sot njihet  si nje nga vendet me te preferuara te ketij qyteti .

I ndodhur ne nje vend strategjik dhe shume te dukshem, ky fast food ka bere qe te gjithe dibranet e Dibres se Madhe dhe ata te Dibres se Vogel ” Peshkopise” ta bejne si pjese e axhendes ditore per tu ushqyer sic duhet.

Queen Fast Food nuk është vetëm një fast food, por është një fast food me një ambient të ngrohtë dhe familiar, i cili ofron një varitet të gjerë të ushqimeve të shpejta. Ky është një fast food tipik me menu të shkëlqyër dhe ushqim cilësor ne qytetine Dibres se Madhe .Ne nuk mund t’ju rekomandojmë ndonjë gjë në veçanti, pasi këtu të gjitha janë shumë plot shije.

Queen Fast Food është një nga ato vende e duhura kur do të mbushësh stomakun me ushqim të shijshëm e të shpejtë pas një mbrëmje të gjatë feste, por gjithashtu edhe gjatë ditës. Një gjë është e sigurt që fast food-in do ta gjeni gjithmonë plot, ku ushqimi juaj do të vij shpejt e si ta doni ju.

Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm, besnikëri ndaj klientit, besueshmëri. Këto janë vlerat e  Queen Fast Food , ofron ushqim të shëndetshëm dhe të sigurt.

Jo më kot këto përgjegjësi i kanë dhënë mundësinë e shkëlqyer të zgjerimit te punes dhe përqafimit të secilit klient. Zgjedhja e lire e ka bere kete fast food qe shumë familjeve , të cilët  frekuentojne kete vend , te kene besim të plotë plotësojnë edhe dëshirat për ushqimet e fëmijëve të tyre.

Ja dhe menuja e tyre :

Adresa:  Sheshi Skenderbeg,  Diber e madhe ose Perballe Engji – Mobile ne Diber te Madhe

Kontakto me neHighlights info row image070 832 632 , 046529229,

Orari – Nga mengjesi deri ne oret e vona te nates.

Na gjeni ne fb https://www.facebook.com/fastfoodqueen/?epa=SEARCH_BOX

Dhe instagram : https://www.instagram.com/fastfood.queen/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button