Aktualitet dhe Lajme

Publiku vendosi, Florian Agalliu niset drejt ishullit

Share

Florian Agalliu është nisur drejt Aramerasit, pas vendimit të marrë nga publiku.

Ai humbi sfidën përballë Valerit, pas të dy u shpallën më pak të preferuarit e publikut, ndaj pas eliminimit, ishte publiku që i dha një shans të dytë fermerit.

Ai është nisur drejt ishullit ku aty do të qëndrojë i vetëm. Sakaq do të jetë përsëri publiku që do të vendosë për një rikthim të tijin në “Ferma VIP”.

Ndërkohë, pas eliminimit ai i bëri thirrje publikut t’a mbështesë, duke kërkuar një tjetër shans në rrugëtimin e tij në fermë.

Rikujtojmë që sfida mes tij dhe Valerit u la përgjysmë që përpara dy javësh, kjo pasi gjatë sfidës dy fermerët u dëmtuan.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button