Aktualitet dhe Lajme

Prej muajsh kërkohet nga SPAK, Ahmetaj “Tigri” shfaqet duke ulëritur (VIDEO)

Share

Arben Ahmetaj, i njohur si “Tigri”, prej muajsh ndodhet në arrati dhe SPAK e kërkon në të gjithë botën, por pa mundur që ta gjejë.

Në ndjekje të tij, është vënë edhe gazetari Altin Tufa, por kërkimet e tij janë shtrirë në rrugët e Tiranës pas disa fotove te shfaqura në rrjet, ku Ahmetaj shëtiste nëpër parkun e Liqenit.

Kur askujt nuk ja priste mendja se ku mund të fshihej “Tigri” i arratisur, ai u shfaq papritur duke ulëritur…Por a e dinë qytetarët e Tiranës se ku është Tigri.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button