Aktualitet dhe Lajme

Plagoset një grua në Tiranë, çfarë ndodhi pas mesnate pranë Ministrisë së Drejtësisë

Share

Pas mesnate, një grua ka mbetur e dëmtuar në këmbë nga një plumb qorr, ku sipas informacioneve paraprake nga burime policore, plumbi qorr e ka prekur në pjesën e thembrës së këmbës.

Raportohet që e dëmtuara ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet, në zonën pranë Ministrisë së Drejtësisë.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button