Aktualitet dhe Lajme

Plagoset me armë zjarri i riu në fshatin Bruz të Krujës, dërgohet me urgjencë në spital

Share

Të shtëna me armë zjarri në Bruzë Zall të Krujës. Mësohet se një i ri ka mbetur i plagosur, akoma në rrethana të pasqaruara.

I riu është nisur me makinë drejtë spitalit, ndërsa policia akoma nuk ka mbërritur për shkak të rrugës së keqe për të sqaruar konfliktin.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit apo rrethanat e ngjarjes, por forca policie dhe autoambulanca janë nisur drejt ku ndodhi krimi.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button