Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiReklame

Peshkopi, shitet kjo shtëpi e kompletuar bashkë me truall.

Share

Ne lagjen Kamen te qytetit te Peshkopise shitet kjo shtepi 2+1 e cila eshte 68 m

Me hipoteke, me dy dhoma e kuzhine ,e kompletuar dhe me orendi te reja .

 

Ballkoni i kesaj shtepie eshte 15-4 m2 dhe 9 m gjatesi , ku edhe mund te gatuani dicka, dhe te ofron nje super pamje te qytetit te Peshkopise.

Poashtu poshte ballkonit te shtepise ndodhet podrumi 9 m i gjate ku do gjeni edhe nje depozite uje 1000 litroshe  me pompe uji per furnizimin e shtepise .

Toka para shtepise  eshte 126 m2 e blere me noteri, nje bahce e verte per tu relaksuar .

 

Ndertesa jashte pallatit , ndertim objekti eshte 23 m2  me truall 45 m2 eshte me hipoteke dhe siper kesaj parkohet makina, eshte e mbyllur me porte te regullte dhe me uje brenda.

1- Po e theksojme : Shtepia bashke me ballkonin eshte 83.4 m2

2- Toka gjithesej eshte 176 m2 dhe me letra te regullta.

3- Kjo shtepi shitet e kompletuar sic eshte .

Personi ose pronari i shtepise qe mund te kontaktoni eshte Gezim Jova dhe ky eshte numri i tij i kontaktit:

0682661209

Adressa e shtepise eshte siper spitalit te Peshkopise , lagja Kamen.

Adressa ne google map

 

 

 

Një kafe nga ju!

Back to top button