Ambjent me QeraDibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopi

Peshkopi, jepet me qera si ambjent ose si biznes “Bar Restorant Jonada”

Share

Prej vitesh i njohur ne Peshkopi “Bar Restorant Jonada” qe ndodhet rruges per tek spitali i qytetit.

Ky ambjent biznesi ka nje siperfaqe mbi 140 m2 , i cili ne katin e pare ka nje bar kafe dhe restorant , ku eshte i nderthurur shume bukur dhe me nje verande e cila e ben kete ambjent vertete unik dhe çlodhes.

Ka nje klientele te konsiliduar sepse ka vite qe funksionon si biznes!

Idete e shfrytezimit te ketij biznesi jane nga me te ndryshmet si, dyqane, zyra te ndryshme per shoqata, farmaci, hapsirë shfrytezimi qe i sherbejne ndonje biznesi ose ide ne fushen e turizmit, por dhe restoranti qe eshte funksional mund te shfrytezohet shume mire, perderisa jeni shume prane spitalit te Peshkopise i cili aktualisht frekuentohet nga klientet e momentit, por edhe nga disa drejtori ose hotele aty afer!

Kontaktoni me Adriatik Sula si agjent i kesaj prone qe jepet me qera per cdo informacion ne kete numer cel: +355682415000

Adressa e saj eshte perballe hyrjes tek spitali Peshkopi ne te djathte, ose rruges shkurt nga bulevardi, perballe Njesise Vendore te Kujdesit Shendetesor Diber

Adresa dhe ne google map

Back to top button