Ambjent me QeraDibra MarketingDyqan me QeraPërditshmëriPeshkopi

Peshkopi, jepet me qera kjo parukeri e gatëshme dhe një dyqan

Share
  • Parukeri Koli jepet me qera dhe ndodhet ne rruge kryesore prane Bar Kafe D.O.N ne Peshkopi
  • Poashtu ngjit me te eshte dhe nje dyqan tjeter i cili dhe ai jepet me qera
  1. Parukeria ka nje qera prej 250 mije lek{te vjetra} ne muaj
  2. Ndersa dyqani 120 mije {te vjetra} leke.

Kontaktoni me pronarin ne kete numer tel:+355697850632 i cili eshte dhe nr WhatsApp per te diskutuar ne lidhje me cmimin e qerase dhe per ta shikuar nga afer.

Disa foto nga parukeria

Ja dhe foto se ku ndodhet

Adresa ne google map

Back to top button