Aktualitet dhe Lajme

Përshëndet me dy gishta, Argita Malltezi pjesë e protestës së opozitës

Share

Këtë të hënë, mes protestuesve para Bashkisë së Tiranës, ishte dhe vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi.

Malltezi përshëndet me dy gishta, simbol i demokratëve.

Kujtojmë se protesta e opozitës po mbahet para Bashkisë së Tiranës, në shenjë kundërshtie pas operacionit për dosjen ‘5D’ që çoi në arrestimin e disa zyrtarëve të këtij institucioni.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button