Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Përplasje me armë në Bulqizë, reagon policia

Share

Njoftimi i policisë:

Bulqizë/informacion paraprak

Me datë 05.09.2022, rreth orës 11.50, jemi njoftuar se në vendin e quajtur “Ura e Serbinit”, Shupenzë, ka ndodhur një konflikt midis shtetasve F. T., dhe A. D., të cilët dyshohet se njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri.

Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po kontrollojnë zonën për të bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tyre.

Back to top button