Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët një automjet në Vlorë, detajet

Share

Një automjet i tipit ‘Volkswagen” në Vlorë,  është përfshirë nga flakët. Policia njofton se si pasojë e zjarrit, ka pasur vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

“Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në lagjen “15 Tetori”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet “Volkswagen”, në përdorim të shtetasit S. M, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button