Aktualitet dhe Lajme

Operacioni “Tempulli 3”/ Dalin emrat e 25 të arrestuarve

Share

Në kuadër të megaopracionit policor kundër trafiku të lëndëve narkotike në Tiranë, janë publikuar emrat e 25 të arrestuarve.

Emrat e të arrestuarve:

Envis Gorellari, Fatjon Çiçi, Enea Sulejmani, Igli Begaj, Shkëlqim Ostreni, Rei Ramushi, Emiljano Birja, Abdullah Zyberi, Albjo Shkira, Kevin Nazari, Amarildo Jashari, Florjan Çepa, Ibez Zebi, Florjan Miha, Erol Bardhoshi, Andrin Bajraktari, Emiljano Maksutaj, Hamza Firi, Albi Bulku, Maringlen Kolaj, Armando Disha, Klodjan Lena, Altmir Mustafaraj, Gentjan Agaj, Flori Lime.

Të arrestuarit dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike, në afërsi të shkollave dhe lokaleve të natës.

Operacioni u zhvillua nga sektori kundër narkotikëve në Policinë e Tiranës. Nga ky operacion, janë sekuestruar lëndë narkotike kokainë, si edhe vlera monetare.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button