Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Kalimtari i prish surprizën, dhunon keq djalin që po i propozonte të dashurës në gjunjë

Share

Një video po qarkullon në rrjete, ku shihet një qytetar i cili me lule në dorë i propozon të dashurës për martesë.

Teksa ishin duke përjetuar një ndër momentet më të bukura të jetës së tyre, një burrë është afruar drejt tyre i inatosur.

Më pas të dy u përleshën me grushte, teksa vërehet që qytetari e godet dhe me lule.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button