Aktualitet dhe Lajme

“O alergjik”, Gjokutaj dhe Bozdo përplasen në studio me Mërtirin: Lexo para se të vish

Share

Në një studio televizive të ftuar ishin Gjokutaj, Mërtiri dhe Bozdo ku folën për ngjarjet e fundit në politikë, ku ka perfunduar me debat midis tyre.

Gjokutaj: O alergjik… Ai merret me shkeljen a jeni në terezi.

Bozdo: (I drejtohet Mërtirit) i vjen në emision pa lexuar dosjen. Pse ke ardhur, rrije shihje sportin. Lexo para së të vish.

Mërtiri: Unë nuk jam jurist, kam ardhur të bëj komente politike, me gjyqet merren ju. Kjo është politika e gjitha. Një person që është në luftë me botën kërkon që të fusë opozitën në luftë me botën. Ju doni të mbroni një kope të korruptuarish.




Huazuar nga Albeu.com

Back to top button