Aktualitet dhe Lajme

Nominimet/ Pesë banorë shkojnë në televotim, cilët rrezikojnë të dalin nga shtëpia e Big Brother VIP (VIDEO)

Share

Pesë banorë kanë shkuar në televotim mbrëmjen e kaluar.

Ledjona, Heidi, Egla, Ilnisa dhe Jetmiri rrezikojnë të dalin nga shtëpia e Big Brother VIP 3 të martën e ardhshme.

Ledjona dhe Egla kanë marrë nga 5 vota, Heidi 3 vota, kurse Ilnisa dhe Jetmiri nga 4 vota.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button