Biznese ne ShitjeDibra MarketingPërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeReklame

Nis shitja e apartamenteve tek pallati më i ri në Peshkopi

Share

Kane nisur shitjet në pallatin me të ri në Peshkopi i cili ndodhet në lagjen Dobrovë ose me sakt tek “Kompleksi Balliu”

Llojet e apartamenteve jane me siperfaqe të ndryshme dhe jane të llojit 1+1, 2+1 dhe 3+1 

  • Blerja e një hyrje në një pallat të ri mund të jetë një investim i mirë. Çmimet e pronave zakonisht rriten me kalimin e kohës, veçanërisht në zona të zhvilluara dhe ato turistike.
  • Pallati i ri ofron komoditet modern, ndërtesa të reja, dhe pajisje të fundit. Siguria është e garantuar me ndërtesën e sigurisë 24 orë.
  • Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Ja disa nga rekomandimet qe ju japim ne menyre qe ju te jeni te gatshem per takimin e pare me shitësin e ketyre prnave:

  1. Vizitoni Pallatin: Në fillim, vizitoni pallatin dhe apartamentet që janë në dispozicion. Shikoni sipërfaqen, orientimin, pamjen nga dritaret, dhe çdo detaj tjetër që ju intereson.
  2. Kërkoni Informacion: Pyesni për çdo informacion shtesë. Për çmimet, planimetritë, kushtet e pagesës, dhe çdo gjë tjetër që ju duhet të dini.
  3. Konsultohuni me Pronarin e Pronës: Nëse jeni i interesuar për një apartament specifik, konsultohuni me pronarin e pronës. Ata mund t’ju japin detaje të tjera dhe t’ju ndihmojnë në çdo lloj procesin gjatë blerjes.
  4. Bëni Ofertën Tuaj: Nëse gjeni një apartament që ju pëlqen, bëni një ofertë të bazuar në çmimin e tregut dhe kushtet tuaja.
  5. Verifikoni Dokumentacionin: Kur oferta juaj pranohet, verifikoni dokumentacionin e pronës dhe bëni procedurat e nevojshme për transferimin e pronësisë.

Siç e shikoni dhe nga fotot ky eshte nje pallat me standarte te mira ndertimore gje e cila e ben me te besueshem per bleresit potencial.

Nese ne pallatet tjera ka probleme per parking dhe hapsire per tu clodhur , ketu ky problem nuk egziston pasi ka vend per makinen tuaj sa te duash!

  • Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Nese shiko fotot nga projekti aty do behen edhe dy pallate te tjera gje e cila e ben jeten e komunitetit me të larmishme dhe interesante.

  • Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Keto apartamente do i gjeni ne lagjen Dobrove

Adresa ne google map:

Back to top button