Aktualitet dhe Lajme

Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet 48-vjeçari në Lushnjë

Share

Arrestohet një 48-vjeçar në Lushnjë. Mësohet se 48-vjeçari S.H ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Me rastin do të merret Prokuroria Fier.

Njoftimi i Policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasin S. H., 48 vjeç, banues në fshatin Pluk, Lushnjë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button