Biznese ne ShitjeDibra MarketingDibra Real EstateNjoftime LokalePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Ndodhet në bulevardin “Elez Isufi” shitet ose jepet me qera

Share

Shitet ose jepet dhe me qera kjo prone, ndertese 5 kateshe ne krah te majte, ne hyrje te bulevardit “Elez Isufi” Peshkopi, dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2 per sejcilin kat.

Kjo ndertese ndodhet prane Prefektures ose prane bustit te “Elez Isufit”

Eshte nje ndertese me letra te rregullta dhe ndodhet ne nje vend shume te favorshem per nje seri aktivitetesh biznes.

Cmimi nuk behet publik por ju duhet te kontaktoni me vet personin qe merret me shitjen e kesaj prone, ne kete numer cel: 00355682099400 , numer ky i cili eshte i lidhur dhe me te gjitha llojet e komunikimit si WhatsApp dhe Viber.

Adresa : Prane Prefektures ne Peshkopi, Bulevardi “Elez Isufi”

Adresa ne google map:

 

Një kafe nga ju!

Back to top button