Aktualitet dhe Lajme

Ndërtimi i tri këndeve të lojrave, në Kamëz, Suli firmos marrëveshje me World Vision Albania 

Share

Kryetari i Bashkise Kamez vazhdon te kete prioritet permiresimin e infrastrktures ne te gjitha fushat. Ditet e fundit pa patnteritetit te mire World Vision Albania z.Suli ka firmosur per ndertimin e tri kendeev te reja per qytetaret
Statusi i kryebashkiakut Sulit ne FB
Falenderojmë World Vision Albania që falë bashkëpunimit dhe mbështetjes së vazhdueshme do kontribuojë me
3 kënde lojrash për fëmijët e qytetit të Kamzës në:
Shëtitoren “Bathore”,
Parkun e Liqenit të Paskuqanit,
Qendër Kamëz tek Pallatet.
Kënaqësi të nënshkruaja marrëveshjen✍️ me⬇️
Drejtoreshën Ekzekutive të World Vision Albania, Znj.Eljona Elmazi
Drejtuesin e Programit, Z.Endri Teta
Lehtësuesen e Programit, Znj. Urime Sena


Huazuar nga StartNews.

Back to top button