Aktualitet dhe Lajme

“Moralistja e madhe ti”/ Vazhdojnë debatet mes Françeskës dhe Sara Gjordenit

Share

Duket se edhe përfundimit të Big Brother Vip, disa prej ish-banorëve vazhdojnë të kenë hatërmbetje dhe debate mes njëri-tjetrit. Në “Post BBV” e  mbërmjes së sotme, Françeska dhe Sara Gjordeni janë përplasur sërish dhe duket se mes vajzave nuk do të ketë paqe.  Kujtojmë se Sara Gjordeni u eleminua me Zarf të Zi pas një debati të ashpër mes saj dhe Françeskës.

Pjesë nga intervista:

Sara: Më vjen shumë inat që kam rënë pre e ligësisë për fjalorin e keq.

Françeska: Moralistja e madhe ti.

Sara: E kam deklaruar disa herë brenda shtëpisë që unë isha futur për personin që më kishte rritur dhe çmimi në rast se do ta kisha fituar do të shkonte për gruan që mua më kishte rritur dhe vetëm tre ditë para se të futesha në Big Brother kishte fituar betejën me një sëmundje shumë të rëndë, ky është i vetmi moment që më vjen: “Iii” këto reagime për kauzën që unë kisha në Big Brother.

Françeska: Siç ke ti kauzë kemi edhe në të tjerët, nuk je e vetmja me kauzë në këtë botë, e vetmja me halle në këtë botë.

Sara: Sigurisht që u pendova.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button