Aktualitet dhe Lajme

Momente tmerri për dy të rinjtë, toka u shembet nën këmbë, vajza dhe djali e gjejnë veten në gropën e thellë (FOTO)

Share

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, dy 19-vjeçarë të cilët po ecnin në qendër të Selanikut në Greqi, u është shembur toka nën këmbë dhe kanë gjetur veten në një gropë të thellë!

Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, (27 janar 2024.

Një vajzë dhe një djalë po ecnin në në zonën e Bit Pazarit, në rrugën Tosica, kur papritur kanë rënë në gropë.Për pasojë, dy të rinjtë kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button