Aktualitet dhe Lajme

Meta flet për tradhëtarë brenda partisë: Është një qenie e pështirë…

Share

Ilir Meta ka folur për tradhti në eksponentët drejtues të partisë së tij, por nuk ka dhënë emra.

Gjatë një interviste në emisionin “Opinion”, Meta tha se Partia e Lirisë ka patur një organizim të çorganizuar, sipas tij të qëllimshëm. Ai tha se tradhtarin e përdorin të gjithë, por refuzoi të japë emra.

Tradhtia jo vetëm që ka emër, por tradhtarin e përdorin të gjithë dhe askush nuk e do. Në fund fare është një qenie e pështirë. Mbetet për t’i lënë kohës kohën e vet”, tha Meta./Opinion.al


Huazuar nga StartNews.

Back to top button