Aktualitet dhe Lajme

Ledjona-Eglës: Njeriu me shpirtin më të kalbur në botë!

Share

Pasditen e sotme një tjetër ‘përplasje’ ka ndodhur mes Eglës dhe Ledjonës, ku kjo e fundit ka përndjekur Eglën në dhomën e gjumit teksa e ka quajtur ‘njeriu me shpirtin më të kalbur në botë’.

Pas debatit të fortë me Riken e cila i derdhi panë në kokë Eglës, kjo e fundit teksa ka dalë nga dushi është përfshirë në një debat të ashpër dhe me Ledjonën.

Ja çfarë i ka thënë Ledjona, teksa Egla ka ruajtur qetësinë dhe është munduar të shmang fjalët dhe ofendimet e banores:

Ledjona: O njeriu me shpirtin më të kalbur në botë. Po ty të erdhi nëna jote dhe nuk ndryshove, nuk reflektove. Si nuk të ndryshoi dhe ajo që është dashuria më e bukur në botë? Si nuk të ndryshoi o njeri i shtirur?

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button