Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriPolitikë

Lajme për ndërtimin e Skavicës

Share

 

Balluku: Nënshkruhet kontrata për fazën e parë të projektit për ndërtimin e HEC Skavicë (VIDEO)

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button