Gjej ProfesionistëKompjutera dhe ElektronikëLOKALEPërditshmëriReklameShqipëriaTiranë

Phone Service Nesimi ne Tirane

Do gjeni sherbimin, cmimin dhe cilesin e munguar!

Share

Per te gjithe te pasionuarit pas elektronikes ne pergjithesi dhe mjeteve te komunikimit sic jane celularet ne vecanti, pikerisht ne Tirane tek Stacioni i Trenit eshte dyqani Phone Service Nesimi

Aty do gjeni nje shumellojshmeri sherbimesh dhe produktesh:

????Aksesorë të ndryshëm????
????Servis Celularësh, Kompjutera, Laptop.
????Shitje / Blerje ????
????Telefona ????Laptop/ Kompjuter⌚️Smartwatch

      

Duke qene se ne Tirane eshte nje komunitet shume i madh dibran, ky dyqan nje klientele shume te konsideruar nga kjo zone por jo vetem, kjo per vet faktin sepse djali i mrekullueshem dhe shume i kulturuar, me nje pervoje te gjate ne kete pune, Festim Nesimi eshte me origjine nga Dibra.

Shpesh here kur je me shoqeri dhe ke nje problem me celularin apo deshiron te blesh ndonje aksesor, lind menjehere here pyetja : A ikim tek Festi

Nese ju kontaktoni me stafin aty, do gjeni nje komunikim brilant,  te detajuar te gjitha llojeve te produkteve dhe dhe sherbimeve , me nje korektesi si askund tjeter ne kryeqytet.

Keto jane edhe kanalet e tyre ne rrjete sociale:

I gjeni ne faqen e tyre ne facebook : Phone Service

Poashtu edhe ne instagram: phone_service_al_

Kontakoni dhe porosisni: +355 67 300 7008 dhe +355 69 444 1445

Adresa e tyre : Tek Stacioni i Trenit perballe postes :

Ja adresa e tyre edhe ne google map

 

Back to top button