Dibra MarketingGjej ProfesionistëPërditshmëriPeshkopiReklame

Laboratori mjeksor “Unika Lab” në Peshkopi

"Shëndeti është pasuri"

Share
Së pari Zoti ju dhente shendet qe te gjitheve, por per te gjithe njerezit qe kane probleme shendetesore dhe kerkojne te kryejne analizat e pergjitheshme ose te veçanta, hapet ky laborator i kompletur ku do gjeni nje sherbim te kulturuar, cilesor dhe profesional.
 
Tek “Unika Lab” do gjeni ANALIZA LABORATORIKE  të të gjitha llojeve si:
– Analiza të përgjithshme
– Analiza hormonale
– Analiza imunologjike
– Analiza biokimike
– Analiza të koagulimit
– Analiza të diabetit
– Analiza të tiroides
– Testet e shtatëzanisë
– Testet e alergjisë
Ky laborator u ofron mjekëve informacionin e nevojshëm për kushtet e shëndetit të pacientit duke përdorur metodat cilësore dhe bashkëkohore të diagnostikimit laboratorik, duke kontribuar në përmirësimin e shëndetit publik dhe sistemit të kujdesit shëndetësor në Dibër dhe jo vetëm.

Disa nga vlerat dhe ofertat e Unika Lab:

1- Kujdesi ndaj cdo analize qe kryejme – me double-check për cdo analize të dyshimtë si dhe Kujdesi ndaj historikut klinik të pacientit

Oferat: Ekstra çmim nga 10-20% zbritje per klientët e parë dhe cdo klient qe kryen mbi 50.000 lek te vjetra  xhiro.

Sherbim Risi tek Unika Lab:

1 – PRP (Platelet Rich Plasma) si terapi kundër rënies së flokëve

2 – Mezoterapi

Mezoterapia është një ndër procedurat shumë të kërkuara, sepse është e sigurt, nuk shkakton dhembje dhe është efektive për rinimin e lëkurës, eliminimin e rrudhave dhe gropave të syve deri te ekskluzivisht problemet mjekësore.

Poashtu ketu do gjeni sherbim falas si: Matje Glicemie dhe Tensioni

Orari: E hene e premte ; 07:30 me 15:30 , te shtunë e të dielë 08;00 me 13:00

Per cdo rast urgjense jemi gjithmon hapur.

Kontaktoni me ne: +355683283992

Adresane instagram: Unika Lab

Adresa: Perballe klinikës dentare se dr. Hajri Laçi, ne të majtë të rruges pa hyrë tek spotali Peshkopi

Adresa ne google map:

;

Një kafe nga ju!

Back to top button