Aktualitet dhe Lajme

Kursi i këmbimit valutor për këtë të martë

Share

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.1 lekë dhe do shitet me 92.9 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.6 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 117.3 lekë dhe do shitet me 118.2 lekë.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button