Aktualitet dhe Lajme

Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë, Ledri konfirmon fundin e raportit me Sarën?

Share

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ledri Vula,  ishte i ftuari special në natën finale të “Big Brother VIP Albania 3”.

Ai perfomoi në skenën e spektaklit, shoqëruar me një performancë bashkë me dhjetëra modele.

Në fund të këngës, moderatori Ledjon Liço ‘ngacmoi’ artistin, për ndarjen e përfolur me Sara Hoxhën.

Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”, e  pyeti moderatori, ndërkohë që Ledri u përgjigj me batutë: “Patjetër”.

Vazhdimisht në rrjetet dhe mediat sociale, është folur për një ndarje të mundshme mes çiftit, por vetë Sara dhe Ledri nuk kanë reaguar zyrtarisht.

Ata janë prindër të një vajze, Poem Blu.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button