Aktualitet dhe Lajme

“Kur doni të hiqni qafe sorrat”, Dj Geek “thumbon” Dafinën

Share

Mesa duket, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek s’kanë mundur dot të jenë shokë edhe pas ndarjes.

Me shkëputjen e tyre romantike, u shkëputën edhe marrëdhëniet e punës. U mësua se Dafina e zëvendësoi Dj Geek me një Dj tjetër, ndërsa ish-i i saj e ka thumbuar.

Të paktën si thumb po interpretohet postimi i fundit i Dj Geek në InstaStory, ku ka shpërndarë fabulën e famshme të sorrës.

“Ndaloni të humbni kohën me sorra! I merrni ato në lartësitë tuaja dhe ato do të zhduken. Kur doni të hiqni “qafe” sorrat, ngrini nivelin e synimeve… Mos harroni, sorra mbetet prapë sorrë!”- shkruhet ndër të tjera.
Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button