Aktualitet dhe Lajme

Krim i rëndë në familje, 19-vjeçari vret prindërit, vëllain dhe plagos motrën

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kufirin gjermano-zviceran, ku një 19-vjeçar ka vrarë me thikë vëllain dhe prindërit e tij, si dhe plagosi rëndë motrën e tij.

Ky krim makabër ka ndodhur në Hohentengen në kufirin gjermano-zviceran.

19-vjeçari ka vrarë me thikë prindërit e tij 58 dhe 61-vjeç, më pas vëllain e tij 34-vjeçar.

Motra të cilës nuk i dihet mosha, është plagosur rëndë por jeta e saj nuk është në rrezik.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, ka njoftuar të mërkurën policia dhe prokuroria e shtetit.

I dyshuari është arrestuar. Sipas policisë, në shtëpinë ku ndodhi masakra jetonte e gjithë familja.

Nuk dihet ende motivi i vrasjes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button