Aktualitet dhe Lajme

Korçë/ 39-vjeçari gjendet pa shenja jete në banesë

Share

Një 39-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesë nga familjarët e tij.

Sipas informacioneve mësohet se shtetasi me inicialet E.J ka ndërruar jetë në banesën e tij në fshatin Rrëmbec në Korçë, ndërsa familjarët kanë dëshmuar për policinë se 39-vjeçari vuante nga zemra. Policia ndërkohë ka filluar menjëherë nga puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button