Aktualitet dhe Lajme

Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore, ҫfarë ka ndodhur me të

Share

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kiara Tito, është duke shijuar shtatzëninë e saj, por mesa duket jo çdo gjë po shkon ashtu siç duhet.

Ajo ka treguar se momentalisht nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Me anë anë të një postimi të bërë në profilin e saj të rrjetit social “Instagram”, Kiara ka publikuar një “selife”, në të cilën duket paksa e lodhur dhe bashkangjitur saj, ka shkruar se është në një gjendje gripale.

“Një herë në muaj me grip. Epo mirë…”, shkruan moderatorja në postimin e bërë në “Instastory”.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button