Aktualitet dhe Lajme

Kate Hudson: Unë dhe mamaja ime mund të shohim fantazma

Share

Kate Hudson beson se ajo dhe nëna e saj, Goldie Hawn, kanë aftësi të veçanta mistike.

Në një intervistë të fundit me Howard Stern, Hudson  konfirmoi se të dyja mund të “lidhen me palën tjetër. Aktorja diskutoi përvojat e saj me Stern, duke zbuluar se aftësitë e saj nuk janë aq të drejtpërdrejta sa njerëzit mund të mendojnë. “Ti dhe nëna jote mund të shihni njerëz të vdekur, apo jo?” pyeti direkt Stern. “Unë mund të shoh gjithçka,” tha Hudson.

Është sikur të merrni këto lloj mesazhesh,” shtoi ajo. “Është disi si shqisa e gjashtë. Është si të shohësh njerëz të vdekur”.

Kate ka diskutuar aftësinë e saj dhe të nënës së saj për të perceptuar gjërat në raste të mëparshme. Në një paraqitje në “Alan Carr: Chatty Man”, Hudson shpjegoi se në vend që të shihte diçka, ishte më shumë një ndjenjë. “Unë dhe nëna ime Goldie mund të shohim njerëz të vdekur. Nuk është vërtet të shohësh, është të ndjesh një shpirt. Një energji. Unë besoj në energji.”/Lapsi.alHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button