Aktualitet dhe Lajme

Kamëz/ Digjen disa automjete në një biznes makinash me qira, për ҫfarë dyshohet

Share

Kamëz/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2024, rreth orës 04:00, në rrugën “Donald Trump”, Kamëz, ka rënë zjarr dhe janë djegur disa automjete, në një biznes për dhënien e automjeteve me qira.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button