Aktualitet dhe Lajme

“Ka vuajtur ditë me radhë”- Sara Gjordeni zbulon çfarë ndodhi me Bardhin pas daljes nga BBVIP: Nuk kam qenë e kënaqur me mënyrën si…

Share

Në Post Big Brother VIP, Sara Gjordeni ka folur, në lidhje me situatën dhe mënyrën e daljes partnerit të saj Bardhi nga shtëpia vip.

Ajo u shpreh se ka reaguar ashpër pasi mënyra sesi u menaxhua situata me Bardhin pasi nuk donte që ai të dilte nga Big Brother i traumatizuar, ndërsa zbuloi se ka vuajtur për ditë me radhë pasi u largua nga gara.

Ledion Liço: Ti bërë një deklaratë shumë të fortë kur Bardhi la shtëpinë e BBV3 për shkak të gjendjes shëndetësore të nënës së vetë. Ishte një periudhë që kishte goxha deklarata. Çfarë halli kishte atëherë?

Sara Gjordeni: Nuk kisha asnjë hall, unë nuk doja të Bardhi të dilte i traumatizuar nga e gjithë situata, së dyti i pëlqente, nuk i pëlqente njerëzve, unë që nga momenti i parë që kam dalë deri më sot unë kam  thënë vetën të vërtetat, nëse njerëzve nuk i konvenon, është puna e tyre. Nuk kam qenë e kënaqur me mënyrën se si është menaxhuar situata me Bardhin, sepse mendoj që mund të ishte sjellë më ndryshe që Bardhi të traumatizohej pak më parë sepse ai e ka vuajtur për ditë me radhë mbas daljes nga BBV situatën që u krijua.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button