Aktualitet dhe Lajme

Julian Deda ndan me publikun lajmin, ja ku do e shohim së shpejti

Share

Aktori i humorit, Julian Deda, njëkohësisht edhe finalisti i edicionit të tretë të “Big Brother Vip Albania” ka treguar për ndjekësit planet e tij pas përfundimit të spektaklit.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, Juli shprehet se deri tani nuk e ka vendosur ende se në cilin televizion do e shohim. Ai rrëfen se ka pasur oferta, por nuk do të marrë në konsideratë vetëm shumën monetare.

“Më keni pyetur shpesh dhe jam pyetur shpesh, cilat janë planet në vazhdim. Siç e dini tani është sezon vere dhe emisionet janë pushim për një periudhë 3 mujore. Shumë shpejt do vendos se në cilin televizion do më shihni nga shtatori. Sigurisht është ana financiare por unë dua të bëj diçka të t’i pëlqejë të gjithëve”, u shpreh Juli.

Më tej ai shprehet se gjatë verës, do të zhvillojë një tur me stand-up komedi, në Shqipëri ndoshta edhe jashtë shtetit.

“Sa i përket pjesës së verës, kam një “stand-up” që dua ta bëj në një tur aty ku më kanë mbështetur. Aty ku ka më shumë shqiptarë që duan të na mbështesin dhe takojnë”, tha ai.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button